Przyjeżdżam na podany przez Was adres
(np.: Wasze mieszkanie, dom, restauracja, lokal, gdzie odbywa się przyjęcie, itp.) z  odpowiednim wyposażeniem
(przenośne tła, lampy, itp.), które zajmuje niewiele miejsca i tam wykonuję zdjęcia (nawet w mieszkaniach o małej powierzchni).
Przy sprzyjajacych warunkach pogodowych sugeruję sesję plenerową.
Wszystkie zdjęcia, które możecie zobaczyć w galerii zostały zrobione w taki właśnie sposób.

Zakres usługi obejmuje: zdjęcia na chrzest, zdjęcie na komunię, zdjęcia niemowląt, sesje rodzinne


Miejsce

Dziecko czuje się bezpiecznie i komfortowo w swoim domu. Jest to przestrzeń, którą zna. Czuje się wtedy pewnie nawet w obecności nieznanych gości. Dlatego też na zdjęcia przyjeżdżam do Was pod wskazany wcześniej adres. Posiadam przenośne studio (zestaw pięknych teł fotograficznych, lampy, etc...), które zajmuje niewiele miejsca po rozłożeniu, więc nawet na małej przestrzeni sesja dziecięca może być z powodzeniem przeprowadzona.

Mając na uwadze, że każda pora roku ma swój niepowtarzalny urok i daje różne możliwości wykorzystania naturalnej przestrzeni, nic nie stoi na przeszkodzie, aby spotkać się w plenerze. Podczas sesji plenerowej możemy uchwycić nieskrępowaną radość z zabawy na świeżym powietrzu. Może to być park, plac zabaw, wycieczka do lasu lub inne, wybrane przez Was miejsce.

Posiadam różnego rodzaju dodatki, aby nadać specyficzny charakter każdej sesji.

Dbam o to, by czas podczas wykonywania zdjęć dzieci był dla Was zabawą i formą relaksu i odpoczynku, tak by te miłe wspomnienia pozostały na długo w Waszej pamięci.

Czas

Dziecięca sesja fotograficzna może trwać od 30 minut do 4 godzin. Wszystko zależy od cierpliwości i nastroju dziecka. Jeżeli z jakiegoś powodu dziecko danego dnia nie jest w stanie współpracować umawiamy się na inny termin.
Jeśli wykonuję zdjęcia z ceremonii Chrztu lub Komunii Świętej jestem z Wami od ustalonej godziny (zwykle 30 minut przed rozpoczęciem ceremonii)
Na sesję wybieramy te godziny, kiedy dziecko jest wypoczęte i najbardziej aktywne. W
przypadku zdjęć noworodków najlepsze godziny, to te w których dziecko śpi :-)
Najbardziej korzystną porą dnia na sesję w plenerze są godziny popołudniowe.

Wiek dziecka

Jeśli chodzi o wiek dziecka to w przypadku sesji noworodków najlepszy czas na zdjęcia, to okres do 2 tygodni po narodzeniu. Jest to najlepszy czas, aby oddać wyjątkowość Waszego maleństwa. Wynika to z faktu, że im młodszy noworodek, tym ma głębszy sen, co pozwala na bezproblemowe ułożenie Go w słodkich śpiących pozycjach.

Zdjęcia niemowląt - idealnie, gdy dziecko leżąc podnosi już główkę i potrafi ją dłużej utrzymać lub samodzielnie siedzi. Jeśli nie jest jeszcze na tyle stabilne, by samodzielnie trzymać główkę, to warto wstrzymać się i poczekać aż nabierze tych umiejętności. Zwykle wiek od 4 do 6 miesiecy, to najlepszy okres na pamiatkową fotografię dziecka.

Fotografia starszych dzieci to zdjęcia dzieci od roczku wzwyż. Na taką sesję mogę umówić się u Was w domu lub w plenerze. Jeśli sesja dziecięca odbędzie się w domu, to oprócz sprzętu przywiozę ze sobą zestaw ślicznych teł fotograficznych, które wykorzystuję w fotografii dziecięcej. Jeśli plener, to mogę zjawić się we wskazanym przez Was miejscu albo – jeśli nie macie pomysłu – chętnie zaproponuję dla Was atrakcyjną lokalizację. Plener idealnie nadaje się jako pamiątka z komunii, czy chrztu. Zdjęcia zrobione w takich warunkach są wspaniałą pamiątka."Patrz oczyma, fotografuj sercem."

David duChemin

 
© Copyright 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Urbisoft