Jestem w pełni przygotowany, aby objąć pełną troską i opieką Wasze maleństwo. Ukończyłem kilka profesjonalnych kursów/warsztatów/szkoleń dotyczących pozycjonowania/układania noworodków.

Przy sesjach noworodkowych mogę przyjechać na podany przez Was adres  z  odpowiednim wyposażeniem (przenośne tła, lampy, itp.), które zajmuje niewiele miejsca i tam wykonuję zdjęcia (nawet w mieszkaniach o małej powierzchni).
Dla starszych dzieci oraz sesji rodzinnych przy sprzyjajacych warunkach pogodowych można wykonać sesję plenerową.

Zakres usługi obejmuje: zdjęcia na chrzest, zdjęcie na komunię, zdjęcia niemowląt, sesje rodzinne


Miejsce

Sesję obejmującą uroczystości takie jak: chrzest, komunia, czy zdjęcia rodzinne wykonuję w takich miastach, jak Łódź oraz województwo łódzkie.
Zapraszam do mojego studia.
Adres: Polna 44, Konstantynów Łódzki.
Posiadam ogród, w którym można przeprowadzić również sesję plenerową.

Nowonarodzone dziecko czuje się bezpiecznie i komfortowo w swoim domu. Jest to przestrzeń, którą poznaje. Czuje się wtedy pewnie nawet w obecności nieznanych gości. Dlatego też na zdjęcia noworodków mogę przyjechać do Was pod wskazany wcześniej adres. Posiadam przenośne studio (zestaw pięknych teł fotograficznych, lampy, etc...), które zajmuje niewiele miejsca po rozłożeniu, więc nawet na małej przestrzeni sesja dziecięca może być z powodzeniem przeprowadzona.

Mając na uwadze, że każda pora roku ma swój niepowtarzalny urok i daje różne możliwości wykorzystania naturalnej przestrzeni, nic nie stoi na przeszkodzie, aby spotkać się w plenerze. Podczas sesji plenerowej możemy uchwycić nieskrępowaną radość z zabawy na świeżym powietrzu. Może to być park, plac zabaw, wycieczka do lasu lub inne, wybrane przez Was miejsce.

Posiadam różnego rodzaju dodatki, aby nadać specyficzny charakter każdej sesji.

Dbam o to, by czas podczas wykonywania zdjęć dzieci był dla Was zabawą i formą relaksu i odpoczynku, tak by te miłe wspomnienia pozostały na długo w Waszej pamięci.

Rezerwacje

 Rezerwacje dotyczace sesji noworodków należy dokonać stosunkowo wcześniej, aby zagwarantować sobie termin na realizację wykonania zdjęć noworodka. Należy pamietać, że w przypadku zdjęć noworodków najlepsze godziny, to te w których dziecko śpi :-) 

Chrzest, Komunia, zdjęcia dzieci z okazji urodzin, sesje okolicznościowe takie jak sesja świąteczna, wielkanocna sesja zdjęciowa, sesja zdjęciowa z okazji dnia babci i dziadka, lub inne sesje dziecięce rezerwujemy telefonicznie lub mailowo.
Proszę mieć na uwadze to, że w okresie majowym, gdzie w jednym miesiącu bardzo dużo dzieci uczestniczy w ceremonii komunii świetej wczesniejsze rezerwacje sa bardzo wskazane. 

Czas

Dziecięca sesja fotograficzna może trwać od 30 minut do 4 godzin. Wszystko zależy od cierpliwości i nastroju dziecka. Jeżeli z jakiegoś powodu dziecko danego dnia nie jest w stanie współpracować umawiamy się na inny termin.
Jeśli wykonuję zdjęcia reportażowe z ceremonii Chrztu lub Komunii Świętej jestem z Wami od ustalonej godziny (zwykle 30 minut przed rozpoczęciem ceremonii w kościele)
Na sesję wybieramy te godziny, kiedy dziecko jest wypoczęte i najbardziej aktywne. 

Najbardziej korzystną porą dnia na sesję w plenerze są godziny popołudniowe.

Wiek dziecka

Jeśli chodzi o wiek dziecka to w przypadku sesji noworodków najlepszy czas na zdjęcia, to okres od 6 do 12 dni po narodzeniu. Jest to najlepszy czas, aby oddać wyjątkowość Waszego maleństwa. Wynika to z faktu, że im młodszy noworodek, tym ma głębszy sen, co pozwala na bezproblemowe ułożenie Go w słodkich śpiących pozycjach.


Zdjęcia niemowląt - idealnie, gdy dziecko leżąc podnosi już główkę i potrafi ją dłużej utrzymać lub samodzielnie siedzi. Jeśli nie jest jeszcze na tyle stabilne, by samodzielnie trzymać główkę, to warto wstrzymać się i poczekać aż nabierze tych umiejętności. Zwykle wiek od 4 do 6 miesiecy, to najlepszy okres na pamiatkową fotografię dziecka.

Fotografia starszych dzieci to zdjęcia dzieci od roczku wzwyż.
Jeśli plener, to mogę przyjechać pod wskazany przez Was adres albo – jeśli nie macie pomysłu – chętnie zaproponuję dla Was atrakcyjną lokalizację. Plener idealnie nadaje się jako pamiątka z komunii, czy chrztu. Zdjęcia zrobione w takich warunkach są wspaniałą pamiątką.

 "Patrz oczyma, fotografuj sercem."

David duChemin

 
© Copyright 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Urbisoft